Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Objem predajov NFT na Solane dosiahol historické maximum!

Kryptomena Solana rastie raketovým tempom a spolu s ňou jej celý ekosystém na blockchaine. Najvýraznejším produktom Solana blockchainu sú bezpochyby NFT, ktorých objem predajov dosiahol 29. marca nové historické maximum! Môže integrovanie na OpenSea Solanu vystreliť do výšin?

INVESTUJTE DO NFTs a KRYPTOMIEN VRÁTANE SOLANY BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Solana rastie na poli kryptomien aj NFT

Kryptomena Solana prudko stúpa a to aj po tom, čo BTC a celý trh zasiahla korekcia. Solana ako jediná kryptomena naďalej rastie a spolu s jej hodnotou rastie aj celkový ekosystém na blockchaine. Najviac vnímané sú samozrejme NFTs, ktoré ako spomíname vyššie dosiahli 29. marca nové historické maximum objemu predajov za jeden deň. Celkový počet transakcií naprieč trhmi dosiahol počet 57 000. Hodnota týchto všetkých transakcií pritom dosiahla až 137 000 SOL čo bolo v tom čase približne 15,2 miliónov USD.

Integrovanie na OpenSea môže spustiť boom

Tieto historicky najvyššie čísla na poli NFT dosahuje Solana už teraz, kedy nedisponuje žiadnym marketplacom s “obrovským brandom”. Napriek tomu Solana má svoj “major marketplace” – Magic Eden, na ktorom sa odohralo 80% transakcií, no ani Magic Eden nie je monopol s veľkým menom. Všetko sa môže zmeniť už čoskoro, pretože na Apríl je ohlásené integrovanie Solana blockchainu na najväčší NFT marketplace na svete – OpenSea. Jedná sa o veľký krok, ktorý môže navždy zmeniť NFT game, ale taktiež vystreliť samotnú kryptomenu Solana do výšin. Solana už teraz prekonala dôležitú rezistenciu na hranici 120 USD a po uvedení na OpenSea sa môže priblížiť ku svojmu historickému maximu, kedy bola jej cena nad 200 USD. Vrámci NFTs môže dostupnosť na najväčšom NFT trhu extrémne vyboostiť používanie tohto blockchainu, ktorý ponúka rýchlosť, skvelé možnosti vrámci budovania web 3.0 aplikácií no hlavne najväčšiu výhodu oproti Ethereu – takmer nulové gas fees. Má sa teda Ethereum čoho obávať a môže prísť k ohrozeniu suverenity NFT coinu číslo 1?

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny (vrátane jednoduchého nákupu Solany kartou či prevodom) bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *