pondelok, 15 júla, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Značka tenisiek sa spojila s hviezdou NBA, aby vytvorili virtuálnu aj skutočnú kolekciu

Na Solane vzniká zaujímavý projekt pre všetkých sneakerheadov. Značka Blanksoles totižto vyvíja kolekcie tenisiek, ktoré existujú v dvoch podobách – vo virtuálnej formou NFT, ale aj vo fyzickej podobne, ktorú si môžete obuť. Navyše, svoje sily spája s hviezdou NBA – Metta World Peace (Metta Sandiford-Artest) z Los Angeles Lakers.

INVESTUJTE DO NFTs A KRYPTOMIEN BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Minting je naplánovaný na 14-20.-3.2022 na Solana NFT markete Magic Eden a k dispozícií by malo byť 450 unikátnych tenisiek. Každý kto si NFT kolekciu mintne si následne ,,odomkne” možnosť dostať fyzickú podobu tenisiek od dizajnéra Mark Scepi. V priebehu jedného mesiaca od mintingu má spoločnosť zhromaždiť veľkosti topánok všetkých majiteľov spolu s adresami doručenia a následne im budú teniske odoslané.

Kombinácia VR, skutočného sveta a kreativity

Tento perspektívny projekt zaujal hviezdu NBA predovšetkým preto, že kombinuje technologický pokrok a virtuálne umenie so skutočnými fyzickými zážitkami a predmetmi, čo je zatiaľ vo svete viacmenej ojedinelé. Zároveň v sebe Blanksoles skrývajú dávku kreativity, nakoľko sú tenisky už podľa názvu takmer čisté a môžu byť rôzne customizované pomocou nápisov a motívov.

Ekosystém Solany zaujal aj ďalšie hviezdy NBA

O Solanu sa intenzívne zaujímajú aj Michael Jordan a Shaquille O’Neal, ktorý si dokonca pridal .sol za svoj nickname na twitteri. Vývojári Solany sú zase naopak veľký basketbalový nadšenci, a tak môžeme sledovať kam sa tieto spolupráce vyvinú.

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *