Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkySmart homeTechnológie

Mesh systém TP-Link Deco X50 – zabudnite na výpadky Wi-Fi

Trápia vás doma či na pracovisku časté výpadky signálu? Obmedzujú vás výpadky pri práci, využívaní viacerých zariadení v smart domácnosti, alebo vám zhoršujú zážitok z hrania hier a sledovania filmov? Mesh systém môže byť to správne riešenie a TP-Link Deco X50 patrí medzi jeden z najobľúbenejších Mesh systémov na trhu. Úspešne dokáže eliminovať mŕtve body, posilní signál a navyše zabezpečí sieť pred nežiadúcimi útokmi. Čo všetko dokáže?

Mesh systém TP-Link Deco X50 dodá vášmu internetu umelú inteligenciu

Deco X50 je kvalitný dvojpásmový Wi-Fi 6 Mesh systém, ktorý dokáže poskytnúť rýchlosť až 3 Gbit/s. Nový X50 vám ponúka pokrytie až 600 m2 pri použití troch jednotiek Deco X50, ktoré sa predávajú v balíku. Vďaka umelej inteligencií, ktorou X50 disponuje, dokáže zariadenie analyzovať vašu domácnosť a zaistiť ideálne pokrytie, ktoré je na mieru vytvorené presne pre vás. Na zabezpečenie je použitý systém HomeShield, ktorý poskytuje ochranu pre vašu sieť a každé zariadenie na ňu pripojené. Chráni vaše dokumenty, údaje a ponúka aj rodičovskú kontrolu nad zariadeniami v sieti.

🏷POZRIEŤ MESH SYSTÉM DECO X50 (1-PACK) NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ UŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI A POROVNANIE CIEN NA DECO X50 (1-PACK) NA HEUREKA.SK

POZRIEŤ MESH SYSTÉM DECO X50 (2-PACK) NA ALZA.SK

POZRIEŤ UŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI A POROVNANIE CIEN NA DECO X50 (2-PACK) NA HEUREKA.SK

🏷POZRIEŤ MESH SYSTÉM DECO X50 (3-PACK) NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ UŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI A POROVNANIE CIEN NA DECO X50 (3-PACK) NA HEUREKA.SK

Mesh systém Deco X50 dokáže pripojiť naraz až 150 zariadení, vďaka čomu je ideálnym základom pre inteligentnú domácnosť či menšie kancelárske priestory. Umelá inteligencia, ktorú tento systém obsahuje, sa neustále učí a zlepšuje nastavenia, aby vedela fungovať tak ako to vaša domácnosť potrebuje. Dokáže rozmiestniť signál po dome tak, aby nikde nebola slepá zóna bez signálu a taktiež rozdeliť rýchlosť medzi zariadenia podľa priorít tak, aby všetko fungovalo čo najspoľahlivejšie a najrýchlejšie. Spoločnosť TP-Link vám chcela prácu s ich zariadeniami čo najviac uľahčiť, vďaka čomu Deco X50 môžete ovládať aj hlasom pomocou hlasového asistenta, akým je napríklad Alexa od Amazonu. S nastavením X50 si tiež netreba lámať hlavu. Deco má vlastnú aplikáciu, ktorá vám pomôže nastaviť zariadenia behom pár minút a s jej pomocou to zvládne aj začiatočník. Ak vás Deco X50 zaujal, nezabudnite taktiež pozrieť TP-Link Deco XE75.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *