piatok, 14 júna, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

LeBron James a Crypto.com rozdali 5500 NFTs pomocou tajných QR kódov

Populárna kryptoburza a NFT marketplace Crypto.com nedávno uzavreli spoluprácu s hviezdou LA Lakers – LeBronom Jamesom. Počas legendárneho Super Bowl si spolu s ním pre ľudí pripravili zaujímavú súťaž o pozornosť a rýchlosť.

NAKUPUJTE A PREDÁVAJTE NFTs A KRYPTOMENY BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Pred zápasom LA Rams vs. Cincinnati Bengals bežala 30 sekundová reklama od Crypto.com, počas ktorej sa objavil skrytý QR kód bez vysvetlenia o čo ide. Včera, pár dní po Super Bowl odhalili, že ide o QR kód pomocou ktorého si môžete claimnúť novú liminitovanú NFT kolekciu s názvom “The Moment of Truth”, ktorú si pripravili spolu s LeBronom. QR kód je však v reklame skrytý, takže nájsť ho vyžaduje značnú pozornosť. Navyše, ako je spomenuté vyššie jedná sa o limtovanú edíciu a tak sa môže z nové NFTčka tešiť len najrýchlejších 5500 pátračov.

Crypto.com je známe tým, že si razí cestu športom

Táto perspektívna spoločnosť naberá posledný rok na veľkej popularite a vďačiť tomu môže najmä svojim športovým influencerom. Okrem LeBrona totižto spolupracujú s F1, UFC, PSG či taliaskou Serie A. Podľa slov creative directora spoločnosti Crypto.com Ben Lay sa rozhodli pre spoluprácu s King Jamesom najmä kvôli jeho silnému ikonickému príbehu, ktorý spája množstvo Ľudí.

Chcete nakupovať a predávať NFTs s minimálnymi poplatkami a bezpečne, vrátane možnosti okamžitého nákupu kryptomien bez zbytočných prevodov? Vyskúšajte najväčšiu burzu na svete s obrovskou komunitou – Binance. Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do NFTs a kryptomien so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *