Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
Novinky

Hľadáte spoľahlivého videotvorcu? Freelanceri sú lacná a zároveň kvalitná voľba

Nájsť v tejto dobe kvalitného tvorcu videí za prijateľnú cenu je vďaka širokým možnostiam pomerne jednoduché, no napriek tomu mnohé firmy aj jednotlivci často utrácajú nemalé peniaze za veľké predražené marketingovky. Oplatí sa zveriť svoju videoreklamu agentúre, alebo freelancerovi?

Freelancer alebo marketingová agentúra – aké sú rozdiely?

Firmy a klienti majú často predsudky a môžu sa mylne domnievať, že jednotlivec freelancer nedokáže vytvoriť výsledný produkt v rovnakej kvalite, ako veľké marketingové agentúry. Pravdou však je, že práca freelancera môže byť rovnako kvalitná, ak nie dokonca kvalitnejšia. Ak máte neistotu, veľa freelancerov ponúka pre predstavu ukážky svojich prác a zároveň referencie a hodnotenia od predošlých klientov, ktoré vás môžu o ich kvalite presvedčiť. Rozdiel teda väčšinou nie je v kvalite, ale najmä v cene a prístupe. Spolupracovaním s freelancerom môžete oproti využívaniu marketingových agentúr alebo zamestnaním “markeťáka” výrazne ušetriť. Externisti totižto väčšinou pracujú sami a dokážu vám zhotoviť rovnako kvalitné dielo za podstatne nižšiu cenu. Okrem toho môže mať spolupráca s jednotlivcom pozitíva aj v rámci prístupu, keďže sa vám jednotlivec bude venovať viacej ako agentúra, ktorá má desiatky-stovky klientov naraz.

Ukážka z tvorby promo videí od freelancera Stana
Freelancer Stano ponúka svoje služby na portáli jaspravim.sk pod menom profivideo4U, kde má vyše 20 recenzií s hodnotením 5/5!

Prečo si zvoliť freelancera?

Okrem ceny a prístupu je ďalšou obrovskou výhodou freelancerov je aj ich časová flexibilita a multifunkčnosť. Väčšina z nich totižto ponúka rozličné portfólio služieb. Napríklad freelancer Stano ponúka profesionálne animované video, promo pre eshopy, knihy a ebooky, profesionálne IG storky, ale taktiež sa venuje aj spisovateľstvu a tvorbe básní, čo patrí k jeho vášnivým záľubám.

Video je mocný marketingový nástroj, a keď to s predajom myslíte vážne, nemalo by vo vašom portfóliu reklamných kanálov chýbať. V modernej dobe patrí ku najobľúbenejším propagačným materiálom s najväčším dosahom či už na internete alebo v TV. Pokiaľ máte záujem o profesionálne promo video, využiť služby freelancerov sa jednoznačne oplatí!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *