Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyTechnológie

Disney Plus je konečne dostupné aj pre Slovensko a Česko! Čo prináša?

Dlho očakávaná streamovacia platforma Disney+ konečne dorazila aj do strednej Európy a od júna si ju pozriete aj na Slovensku a v Česku! Sľubované nám boli stovky hodín zábavy, bohatá ponuka s dabingom, ale taktiež lepšie ceny ako konkurencia. Čo si Disney Plus pre Slovensko pripravilo, kde sa dá kúpiť a koľko stojí?

Streamovacia platforma, ktorú si zamilujete!

Vynecháme otravné úvody typu “čo je to disney+”, pretože ak čítate tento článok, zrejme to už viete. V krátkosti len spomenieme, že sa jedná o streamovaciu platformu ako Netflix, HBO Go či slovenské Voyo. Doteraz bolo Disney Plus dostupné viacmenej len v severnej Amerika a západnej Európe. V rámci ich plánu expandovania sa však konečne dočkala aj stredná Európa, do ktorej sa zmestilo okrem Maďarska či Rumunska aj naše Slovensko a Česko. Oficiálny web Disney+ nájdete na adrese disneyplus.com.

POZRIEŤ WEB STREAMOVACEJ PLATFORMY DISNEY+

Čo všetko Disney Plus ponúka?

Na DisneyPlus nájdete takmer všetky rozprávky, seriály a filmy vášho detstva a to doslova. Okrem toho je však Disney+ plné aj bohatej ponuky moderných nových kúskov z prestížnych štúdií ako napríklad: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, Star a ďalších. Menovite sa jedná o kultové tituly ako Simpsonovci, The Walking Dead a podobne. Spolu je to vyše 700 filmov a 700 seriálov!

Okrem exkluzívnej ponuky seriálov, filmov a rozprávok ponúka Disney+ neobmedzené sťahovanie až v 10tich zariadeniach so 7 rozličnými profilmi. V jednom momente dokonca môžete používať až 4 zariadenia naraz! To je oproti konkurencií obrovská výhoda. V rámci zariadení je podporovaných väčšina smart TV (Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV, Chromecast, Hisense, LG, Panasonic, Samsung), PC/NTB (Windows, Mac, Chrome OS), mobilné zariadenia (Android, iOS, Amazon Fire) a herné konzoly od Playstation a Xbox. Na všetkých zariadeniach (pokiaľ to umožňujú samotné zariadenia) môžete pozerať všetok obsah v kvalite až 4K UHD spolu s podporou Dolby Atmos a to všetko bez ďalších poplatkov, čo je taktiež oproti konkurencií plusový bod! Zaujímavá funkcia je aj Groupwatch, kedy môžete pozerať súčasne rovnaký titul až so 6timi priateľmi naraz.

POZRIEŤ PONUKU FILMOV A SERIÁLOV NA DISNEYPLUS

Koľko Disney+ stojí?

A teraz sa konečne dostávame ku azda najväčšej výhode oproti konkurencií. Nie len že DisneyPlus ponúka zrejme exkluzívnejšie tituly (aj keď to je veľmi subjektívne) a väčšie možnosti (Groupwatch, 4 obrazovky v jednom momente, 10 zariadení a 7 profilov), ale dokonca ponúka lacnejšie predplatné! Za mesiac používania totižto zaplatíte LEN 7,99€ a za ročné predplatné dokonca len 79,90€, čiže len 6,65€ na mesiac!

ZAREGISTROVAŤ SA NA DISNEY+ ZA SKVELÚ CENU 7,99€ NA MESIAC, ALEBO 79,90 NA ROK!

disclaimer netreba, šecko vyplnene dopisane, stačí vyplnit affily: odseky, tlačidlá

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *